RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Svět techniky
Ostrava / Moravskoslezský kraj
Muzea

Populárně naučné centrum Velký svět techniky a interaktivní expozice Malý svět techniky v Dolních Vítkovicích hravou formou představují malým i velkým zajímavosti vědy a techniky.

Ve Velkém světě techniky jsou připraveny celkem čtyři světy s trvalými expozicemi a jeden svět určený pro výstavy dočasné. Stálicemi jsou Dětský svět, Svět vědy a objevů, Svět civilizace a Svět přírody. Svět přírody je svou rozlohou největší, zabírá celé jedno patro a taky venkovní zahradu. Malí i velcí návštěvníci si tady tak mohou hrát, objevovat i odpočívat. Dále se zde nachází 3D kino a Divadlo vědy (Show & Demo) včetně zóny dočasných výstav.

Společným jmenovatelem všech světů je poznání prostřednictvím zábavy a hry, na vlastní kůži bez nudných učebnic plných čísel. Návštěvníci tady mohou přijít na kloub fungování města nebo lidského těla, strojem času se proletět třeba do pravěku k mamutům, pochopit, co je to vlastně duha nebo bouřka a spoustu dalšího.

V objevování světa techniky můžete pokračovat také v Malém světě techniky, který odhaluje odhaluje tajemství technických vynálezů od parního stroje až po nejmodernější robotizovaná pracoviště a "superchytré" stroje.

http://www.stcostrava.cz

Adresa:
Ruská 2994/18, Ostrava, 703 00Štítky:
exponáty, věda, technika, příroda, muzeum, objevy, kinoPřidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz