RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Svatošky dětský ráj
Loket / Jihomoravský kraj
ZOO farmy zahrady

Hledáte celodenní relax bez moderní techniky? Pak je pro vás areál Svatošky to pravé. Dětský ráj Svatošky je přírodní rodinný areál v údolí řeky Ohře v bezprostřední blízkosti Svatošských skal.

Areál nabízí návštěvníkům, ale především dětem pobyt v čisté překrásné přírodě v těsné blízkosti národní přírodní památky Svatošské skály. Areál je řešen v duchu „souladu s přírodou“.

Na vyhrazeném ohništi v areálu můžete rozdělat oheň a cokoli si opéct, včetně donesených potravin nebo si v lesoparku můžete udělat piknik v trávě a jen tak odpočívat.

Děti se jistě vybouří na obří vzduchové trampolíně, v lanovém parku nebo při jízdě na indiánských koních plemene Appaloosa. Na menší děti čeká shetlandský poník Lojza - maskot celého areálu. Na co dalšího se zde můžete těšit? Dřevěné houpačky, prolézačky a další atrakce pro děti, minizoo, minibotanickou zahradu.

A když se vám večer nebude chtít vracet do ruchu velkoměsta, můžete přenocovat ve stylových domcích nebo srubech.

Vyjimečnost tohoto areálu spočívá v tom, že zde chovají indiánské koně plemene Appaloosa, na kterých se mohou děti i dospělí svézt. I nejmenší děti povozí na shetlandském poníkovi Lojzovi.

Připravuje se také muzeum Svatošských skal, naučná stezka, hipostezka a spousta dalších překvapení.

Do Svatošských skal je zákaz vjezdu motorových vozidel. Na kraji Karlových Varů je ale záchytné parkoviště, které je od Svatošských skal vzdáleno 2,5 km po rovině. Samotná procházka do Svatošských skal je vyhledávaným zážitkem pro malebnost údolí řeky Ohře.

Ubytovaní areálu Svatošky dětský ráj mohou jako dopravní obsluha do areálu přijet a po ukončení pobytu odjet. V žádném případě by ale okolí nemělo být prozkoumáváno motorovým vozidlem.

http://www.svatosskeskaly.cz

Adresa:
Údolí ev.č. 100, Loket, 357 31Štítky:
koně, poníci, příroda
žádné fotografie nejsou k dispoziciPřidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz