RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Techmania Science Center
Plzeň / Plzeňský kraj
Zábavní parky

Experimentujte a poznávejte, jak funguje svět kolem nás kombinací všech vjemů. Interaktivní exponáty nejsou obyčejné hračky. Každý z nich má za úkol vysvětlit vám něco z přírodní jevů a zákonitostí anebo z oborů lidských činností. Zjistíte, že třeba i fyzika může být dobrodružství a že film je zase věda.

Projekční sál ve 3D Planetáriu nabízí dvoj- a trojrozměrné projekce na kulovou plochu. Samotná projekce má jedno z nejjemnějších rozlišení ve 3D na světě. Sál disponuje 90 polohovacími sedadly. Během promítání můžeme navštívit až 140 000 hvězd, shlédnout věrný model naší Galaxie, stejně jako desítky mlhovin i samotnou strukturu vesmíru. Kromě zobrazení astronomických objektů se můžeme proletět základním kamenem života - DNA, nebo porovnat atomovou strukturu uhlíku ve formě grafitu a diamantu. To vše v unikátní kupoli o vnitřním průměru 14 metrů.

Tři nové, špičkově vybavené laboratoře. Mikroskopy, pipety, zvětšovací skla, vývěvy či UV lampy – vše, po čem touží srdce i mysl nadšených biologů, fyziků či chemiků. Objevte laboratorní programy Techmania Science Center: provádějte experimenty na pracovišti, které si právem říká místo pro vědu.

Místnídílny nejsou žádný prach, špína a montérky. To je zábava ve skvěle vybaveném prostoru. Je tu vybavení pro základní obrábění dřeva, kovu i plastu. Skutečnou špičkou ve vybavení jsou pak 3D tiskárny a CNC frézky. Hraví edutaineři připravují i tady zajímavé programy, na jejichž konci je výrobek, který si odnesete domů. Vemte realitu do vlastních rukou!

http://techmania.cz

Adresa:
U Planetária 2969/1, Plzeň, 301 00Štítky:
planetárium, věda, laboratoř, 3D, dílny, interaktivní expozice, astronomie
© Techmania Science Center, o.p.s.Přidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz