RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Zeměráj
Kovářov / Jihočeský kraj
Zábavní parky

Jedinečný přírodní zážitkový park, kde na ploše 9 hektarů najdete více než stovku různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů podporujících vaši kreativitu, pozornost, zručnost, obratnost, rovnováhu, schopnost měnit zažité stereotypy.

Hodiny a hodiny mohou Vaše děti běhat, přelézat, vymýšlet, tvořit a objevovat. Můžete se zúčastnit interaktivních programů v reálně ztvárněném prostředí vesnice z období raného středověku, projdete si přírodní stezku s mnoha zábavnými i naučnými úkoly, vyzkoušíte svou fantazii v herních výstavních prostorách. Krásu české přírody a historie zde můžete vnímat nejen zrakem a sluchem, ale také prostřednictvím svých bosých nohou, všeho se můžete dotknout, vše si vyzkoušet, ochutnat, procítit.

ZEMĚRÁJ je výjimečný nejen bohatstvím smyslových zážitků, ale zejména jejich propojením se získáváním nových vědomostí a poznáváním širších souvislostí kontinuity lidského života a jeho provázanosti s přírodou. ZEMĚRÁJ je místem relaxace a prožitku nezapomenutelných chvil s vašimi blízkými.

V ZEMĚRÁJI je pro Vás připraveno stylové občerstvení, odpočinkové zóny i kryté prostory pro případ nepříznivého počasí.

http://www.zemeraj.cz

Adresa:
Kovářov 201, Kovářov, 398 55Štítky:
hlavolamy, dobrodružné úkoly

Přidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz