RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Permonium
Oslavany / Jihomoravský kraj
Zábavní parky

Ráj permoníků v areálu bývalého rosicko-oslavanského dolu KUKLA.

Permonium nabízí aktivní poznání, zábavu i adrenalinové zážitky spojené s historií a technologií těžby černého uhlí v tomto regionu.

Malí i velcí si zde můžou zažít příběh jednoho ze šesti oslavanských permonů. Na výběr je šest tras a tři úrovně obtížnosti. Na každé z tras návštěvník plní úkoly, které jsou zadávány pomocí veršovaných indícií. Úspěch v této hře není měřen časem a rychlostí, ale naopak trpělivostí a rozvahou. Pokud vytrváte, můžete se těšit na odměnu v podobě velké kostky "Magica".

Jaké úkoly na Vás čekají? Adrenalinové v lanovém centru, fyzické, vědomostí o historii hornictví i dovednostní. A poslední úkol, pro všechny stejný - sjezd z těžební věže do dolu Kukla.

Pokud Vás zajímají industriální památky a chcete svůj volný čas prožít netradičně, určitě navštivte ráj permoníků v Oslavanech.

Čeká na vás největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales, důlní štoly, těžební věž Kukla vysoká 40 metrů s spousta dalších atrakcí.

http://www.permonium.cz

Adresa:
Padochovská 31, Oslavany, 664 12Štítky:
adrenalin, interaktivní hra, lanové centrum, úkolyPřidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz