RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

TEPfaktor
Chotlisko / Středočeský kraj
Adrenalin

TEPfaktor je dobrodružná hra ve stylu pevnosti Boyard. Jedná se o jedinečnou týmovou zábavu, kde můžete překonat sami sebe. Zažijete dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer.

V Chotlisku u Příbrami se můžete těšit na jedinečnou zábavu. Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob řešíte jak fyzické, tak i logické překážky, které prověří vaši vytrvalost, souhru v týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru. Vaším cílem je vyřešit dvacet úkolů. Při úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít jednadvacátou „zlatou“ komnatu, kde pro vás bude připraven poslední úkol a cenná výhra. Vše je řízeno elektronikou, na zdolání každé překážky máte časový limit.

Úkoly můžete řešit v libovolném pořadí, s libovolným počtem pokusů. Hra je inspirována pevností Boyard, soutěží Drtivá porážka a v tématu Indiana Jonese a pirátů z Karibiku. Pro celkový dojem je ke každému úkolu složena doprovodná hudba. Kromě skvělé hry je zde přes 300 m2 zastřešené pláže s barem. Léto po celý rok. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo vlnění u jukeboxu při západu slunce.

Úkoly se plní v týmu minimálně dvou a maximálně pěti osob. Spolupráce je nevyhnutelná. Při plnění úkolů si musíte pomáhat a spolupracovat. Je vhodné se obléknout do volného sportovního oblečení a pevné obuvi. Připravte se na to, že se budete muset sehnout, protáhnout, přelézt apod. Proto si vezměte nejlépe pohodlné volné oblečení a nezapomeňte na dobrou náladu. K dispozici jsou vám i převlékací kabinky. Pohodlné parkování jak pro osobní automobily, tak pro autobus je v oploceném areálu. Tepfaktor je pro všechny, kteří se umí odvázat a nadchnout, probudit v sobě soutěživého ducha a hravost. Děti zvládnou soutěžní úkoly samostatně od osm let. Menší děti od šesti let s doprovodem rodičů.

http://www.tepfaktor.cz

Adresa:
Chotilsko 1, Chotlisko, 26203Štítky:
překážky, šifry, úkoly, tým

Přidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz