RODINNÉ VÝLETY
Přidat tip na výlet (ZDARMA) | Reklama na tomto webu
TITULNI STRANA KAM NA VÝLET VÝLETY S DĚTMI

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou / Jihočeský kraj
Adrenalin

Hledáte inspiraci pro rodinný výlet? Ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou najdete zábavné vyžití na celý den!

Své místo si zde najdou všechny věkové skupiny od dětí po seniory, stejně tak jako aktivní sportovci i rekreační nadšenci. Poloha téměř na konci cyklostezky České Budějovice - Hluboká nad Vltavou přímo vybízí k zastavení cyklistů a in-line bruslařů. Ze samotné Hluboké je pak možno vyrazit mnoha směry ať už na kole nebo pěšky a užít si báječný výlet.

V areálu je k dispozici půjčovna sportovního vybavení, kde je možno si zapůjčit široké spektrum sportovních pomůcek od in-line bruslí a koloběžek po volejbalové míče nebo badmintonové pálky. Areál také zahrnuje sportoviště pro baseball a softball, basketbal, plážový volejbal, petanque, stolní tenis, badminton a mnoho dalších sportovních aktivit. Tak neváhejte a přijďte si k nám zasportovat, nudit se jistě nebudete a navíc uděláte něco málo pro své zdraví.

Vychutnejte si zde chvíle pohody s rodinou např. hrou Adventure minigolfu. Hra není nijak fyzicky náročná a zahrát si u nás může skutečně každý, včetně těch nejmenších.

Pokud si přejete odpočívat, máte možnost posedět si na terase naší restaurace nebo v koktejl baru, zatímco Vaše děti se mohou vydovádět na dřevěném dětském hradě se spoustou prolézaček a skluzavkou. Dále je k dispozici obří vzduchová trampolína, která je dětmi velmi oblíbenou atrakcí.

Na své si zde přijdou i příznivci adrenalinu. Těšit se můžou na velký sjezd - dvousetmetrový přejezd přes celý areál, obří houpačku, lanový okruh, skákací boty a trampolíny.

Unikátní je Pardálův výběh - jedná se o překážkovou dráhu pro dospělé. Sestava rafinovaných překážek důkladně prověří, zda jsi silný a mrštný jako Pardál, odměnou ti pak může být vychlazený zlatý mok.

http://www.areal-hluboka.cz

Adresa:
Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou, 373 41Štítky:
adrenalin, lanové centrum, trampolíny, relaxPřidat tip na výlet (ZDARMA)

Reklama na tomto serveru

O nás

Právní informace

Copyright (c) 2016-2020 Rodinné-výlety.cz